Woman in Love, Promotiefoto van Woman in Love met Renée van Wegberg en Channah Hewitt

Woman in Love

Renée van Wegberg en Channah Hewitt

grote zaal theaterconcert
zaterdag 14 februari
20.15 uur
bestel kaarten

Barbra Streisand is een levende legende, een vrouw met een carrière van zes decennia die uitblonk op elk gebied van entertainment. Ze is winnares van alle denkbare prijzen en één van de meest herkenbare stemmen in de geschiedenis van de populaire muziek. 

In de verrassende concertshow Woman in Love staat de wereldmuziek van Barbra Streisand centraal. De ijzersterke vocalisten Renée van Wegberg (Wicked en Liesbeth List) en Channah Hewitt (Les Misérables en Josephine B.) worden begeleid door het fameuze Noordpool Orkest onder leiding van Reinout Douma. 

Herkenbaar, maar ook met een verrassende ‘touch’. 

Met natuurlijk The Way We Were, People, Guilty, My Man, What Kind of Fool, Tell Him, Second Hand Rose, Memory, Papa, Can You Hear Me en Woman in Love

Foto: Robin Kamphuis en Roy Beusker

Nieuwsbrief inschrijven

Ontvang updates over de programmering, tips en aanbiedingen bij Theater de Stoep

Maandag t/m vrijdag: 13.30 – 17.00 uur (telefonisch van 14.30 – 17.00 uur)

Zaterdag: 14.00 – 17.00 uur
En een uur voor aanvang van een voorstelling.

Maandag t/m vrijdag: 10.00 – 17.00 uur



Theater de Stoep 
Theaterplein 1
3201 DH Spijkenisse

Manager Horeca en Commerciële Zaken: Anneke Doejaaren

© 2025 Theater de Stoep

Betalen is mogelijk met de volgende diensten:
Ideal
Mastercard
Visa
Podium Cadeaukaart