ZOMERFESTIVAL CVDKS, Promotiefoto bij het zomerfestival van het Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

ZOMERFESTIVAL CVDKS

Zomerfestival, 24 mei 12:45 uur (Musicalgroepen WOE) 

Leun lekker achterover in de stoelen van de kleine zaal van Theater de Stoep. In deze voorstelling laten de doorgewinterde musicalleerlingen van de woensdag zich zien.  Wordt het verdrietig, grappig, mooi en blij? Het wordt één grote verrassing! We kijken ook naar een presentatie van de leerlingen van de afdeling Ateliers. Eén ding is zeker: de leerlingen hebben er heel veel zin in! 

Zomerfestival, 24 mei 16:30 uur (DANS) 

Leun lekker achterover in de stoelen van de kleine zaal van Theater de Stoep. In deze voorstelling wordt gedanst…héél veel gedanst!  Niet alleen leerlingen van Oleksandra Heiko, Skip Boekhorst en Sarah Soet laten zich zien. We kijken ook naar Oriëntaalse dans met leerlingen van Agnes van Namen. Én de Sterren van de Wijk (de Akkers) gaan dansen, onder leiding van Yuli Minguel. Er is ook weer een presentatie van de leerlingen van de afdeling Ateliers. Eén ding is zeker: de leerlingen hebben er heel veel zin in! 

Andere bezoekers gaan ook naar

Nieuwsbrief inschrijven

Ontvang updates over de programmering, tips en aanbiedingen bij Theater de Stoep

Maandag t/m vrijdag: 13.30 – 17.00 uur (telefonisch van 14.30 – 17.00 uur), zaterdag: 14.00 – 17.00 uur en een uur voor aanvang van een voorstelling.

Let op: vanaf 7 juni tot eind september 2025 is de kassa alleen telefonisch of per mail bereikbaar. Telefonisch op maandag t/m vrijdag van 10.00 - 12.45 uur en van 13.30 - 17.00 uur.

Maandag t/m vrijdag: 10.00 – 17.00 uur



Theater de Stoep 
Theaterplein 1 
3201 DH Spijkenisse

Manager Horeca en Commerciële Zaken: Anneke Doejaaren

© 2025 Theater de Stoep

Betalen is mogelijk met de volgende diensten:
Ideal
Mastercard
Visa
Podium Cadeaukaart