Timzingt, PromotiefFoto van Timzingt met daarop Tim en de titel van zijn cabaretshow Grijs

Timzingt

Grijs

Wat doe je als de wereld van zwart-wit langzaam vervaagt naar vijftig tinten grijs? In zijn zevende avondvullende cabaretprogramma neemt Timzingt zichzelf onder de loep. 

Het uitvliegen van zijn dochter dwingt hem om terug te kijken: op zijn zwart-witte opvoeding, zijn eigen kleurrijke studententijd en de radicale idealen van toen. Hoeveel is ervan over? Is hij van uitgesproken naar kleurloos grijs gegaan? En waarom wil hij eigenlijk niet dat zijn dochter op kamers gaat? Heeft dat iets te maken met zijn eigen studententijd? 

Met scherpe grappen, tedere liedjes en een nieuw relevant verhaal fileert Tim zijn generatie die ooit alles zeker wist, maar nu twijfelend in het midden bungelt. Is dat wijsheid die komt met de jaren? Is het zijn lot dat hij onherroepelijk grijs wordt? Of moet hij nog één keer radicaal kiezen? 

Kaartverkoop verloopt niet via Theater de Stoep maar via deze link: 

www.timzingt.nl

Tickets: € 29,50 (rang 2) en € 34,50 (rang 1) inclusief garderobe en consumptie

Andere bezoekers gaan ook naar

Do It Again: the best of Steely Dan, Promotiefoto van The Royal Dutch Scam - de band die op de tribune zit te kijken
vrijdag 6 maart
20.15 uur

Do It Again: the best of Steely Dan

The Royal Dutch Scam ft. Lo van Gorp en Diederik van Vleuten

Nieuwsbrief inschrijven

Ontvang updates over de programmering, tips en aanbiedingen bij Theater de Stoep

Maandag t/m vrijdag: 13.30 – 17.00 uur (telefonisch van 14.30 – 17.00 uur) en een uur voor aanvang van een voorstelling voor voorstellingsgerelateerde zaken.

Maandag t/m vrijdag: 10.00 – 17.00 uur (voor kaartverkoop gerelateerde zaken, kunt u contact opnemen met onze kassa tijdens openingstijden)

Theater de Stoep 
Theaterplein 1 
3201 DH Spijkenisse

Manager Horeca en Commerciële Zaken: Anneke Doejaaren

© 2026 Theater de Stoep

Betalen is mogelijk met de volgende diensten:
iDEAL | Wero
Mastercard
Visa
Podium Cadeaukaart