Dag van de Mantelzorg, Promotiefoto van Charlotte van der Pluijm

Dag van de Mantelzorg

Theaterlezing Charlotte van der Pluijm

kleine zaal
zaterdag 15 november
19.00 uur
gratis toegang

Beste mantelzorger, 

Je bent van harte uitgenodigd voor een bijzondere theaterlezing van Charlotte van der Pluijm, lichaamsgericht coach en spreker. In haar voorstelling Het grootste cadeau neemt zij je mee in haar persoonlijke verhaal als mantelzorger voor haar moeder. Met humor, kwetsbaarheid en herkenbare anekdotes laat zij zien dat goed voor jezelf zorgen het mooiste is wat je een ander kunt geven

Charlotte deelt inzichten over zelfliefde, lichaamsbewustzijn en veerkracht. Haar boodschap is helder: wees niet hard voor jezelf, maar hartelijk. De avond wordt muzikaal ondersteund door pianist Frank van Heteren, die met zijn muziek harten opent en de voorstelling afsluit met een ontroerend slotnummer. 

­­Programma 

  • 19:00 – Inloop
  • 19:30 – Theaterlezing Het grootste cadeau
  • 21:00 – Gezellige borrel
  • 21:45 – Einde

Toegang is gratis, aanmelden is verplicht.
Meld je aan voor 6 november via de mail: [email protected] of telefonisch via het Servicebureau van MEEplus: 0181 333507


Klik hier voor de uitnodiging door Charlotte van der Pluijm

Andere bezoekers gaan ook naar

Nieuwsbrief inschrijven

Ontvang updates over de programmering, tips en aanbiedingen bij Theater de Stoep

Maandag t/m vrijdag: 13.30 – 17.00 uur (telefonisch van 14.30 – 17.00 uur), zaterdag: 14.00 – 17.00 uur en een uur voor aanvang van een voorstelling.

Let op: vanaf 7 juni tot en met 12 oktober 2025 is de kassa alleen telefonisch of per mail bereikbaar. Telefonisch op maandag t/m vrijdag van 10.00 - 12.45 uur en van 13.30 - 17.00 uur.

Maandag t/m vrijdag: 10.00 – 17.00 uur



Theater de Stoep 
Theaterplein 1 
3201 DH Spijkenisse

Manager Horeca en Commerciële Zaken: Anneke Doejaaren

© 2025 Theater de Stoep

Betalen is mogelijk met de volgende diensten:
Ideal
Mastercard
Visa
Podium Cadeaukaart