jazz/crossover serie jazz kleine zaal
Trompettist en Edison-winnaar Teus Nobel is een van de meest toonaangevende jazzmusici die ons land rijk is. Hij is in de afgelopen jaren bovendien productiever dan ooit! Najaar 2023 verschijnt zijn negende album 'After Hours'. Voor het eerst brengt Nobel een productie uit waarop hij de nadruk legt op de Amerikaanse jazz standards. Aanleiding is het 40-jarig jubileum van zijn favoriete Chet Baker Trio plaat 'Someday My Prince Will Come' (1983). Bovendien is het in september exact 20 jaar geleden dat dit album voor hem de instap betekende in het verkennen van het jazzvocabulaire.
De bezetting waarmee hij naar Spijkenisse komt is dan ook dezelfde als op het trio album van Chet Baker, namelijk met gitaar (Tim Langedijk) en contrabas (Thomas Pol). Een configuratie die ruimte biedt aan de melancholieke, verstilde klanken die de muziek van Baker zo kenmerkten.
BOEK DIT CONCERT NU OOK IN VOORDELIGE SERIE; VIJF JAZZVOORSTELLINGEN IN DE KLEINE ZAAL VOOR
€ 75,-. KLIK OP DE KNOP RECHTS 'SERIE JAZZ KLEINE ZAAL 23/24' OM TE RESERVEREN.
De serie bestaat uit de volgende concerten:
5 november - Dick de Graaf Quartet - Festive
10 december - Angelo V. - Changing Pace
11 februari - Teus Nobel Trio Plays Chet Baker 'After Hours'
10 maart - The Feenbrothers - Brubeck Tribute
19 mei - Paul van Kemenade Classic Quintet
kassa@theaterdestoep.nl
0181-652222
Onze theaterkassa is geopend op maandag t/m vrijdag van 13.30 – 17.00 uur (telefonisch van 14.30 - 17.00 uur), zaterdag 14.00 - 17.00 uur en een uur voor aanvang van een voorstelling.
Manager Horeca en Commerciële Zaken:
verhuur@theaterdestoep.nl
0181-652220
© Copyright 2023 - Theater de Stoep · een Qdentity website