"We make people wonder" (Jakop Ahlbom Company)
Jakop Ahlbom Company is een theatergezelschap dat fysieke voorstellingen maakt die tot de verbeelding spreken. Met een mix van mime, dans, slapstick, muziek, magie en visuele effecten maken zij woordeloze, verhalende voorstellingen. Het gezelschap tourt nationaal en internationaal. Met hun surreële beeldtaal bereiken zij een groot en divers publiek.
Unseen
Unseen is een melancholisch liefdesdrama in de unieke visuele stijl van Lebensraum.
Een ongelukkige vrouw die zich eenzaam en niet gezien voelt. Een echtgenoot die het verleden niet van zich af kan schudden. Een stille inbreker die in lege huizen overnacht. De komst van deze inbreker zet hun relatie nog meer onder druk. Het doet hen beseffen wat werkelijk van waarde is.
Unseen is onder meer geïnspireerd op de Koreaanse film Bin-Jip van Kim Ki-Duk.
Het toont Ahlboms fascinatie voor ongrijpbare en surreële werelden. Net als in het eerdere Lebensraum is deze voorstelling poëtisch, fysiek en humorvol.
"de kenmerkende stijl van Ahlbom, waarbij uitputtende fysieke acts, dans en illusies met elkaar vervlochten zijn. Die momenten zijn vaak poëtisch, zien er fantastisch uit en verrassen." - Elisabeth Oosterling – NRC
"...uiterst precieze timing, aangrijpende dans, adembenemende bewegingspatronen, uitgevoerd door soepele lichamen die als leden poppen om elkaar wentelen" - Hein Jansen – de Volkskrant
"… de precisie op alle niveaus, de bijzondere vondsten, het dwingt onverminderd respect af en maakt dat je steeds weer geboeid blijft kijken" - Karin Veraart – Theaterkrant
kassa@theaterdestoep.nl
0181-652222
Onze theaterkassa is geopend op maandag t/m vrijdag van 13.30 – 17.00 uur (telefonisch van 14.30 - 17.00 uur), zaterdag 14.00 - 17.00 uur en een uur voor aanvang van een voorstelling.
Manager Horeca en Commerciële Zaken:
verhuur@theaterdestoep.nl
0181-652220
© Copyright 2023 - Theater de Stoep · een Qdentity website